20-05-2024
Navigace
2017-01-28 ? Tradiční ROŠKOPOVSKÝ COUNTRY BÁL

ROŠKOPOVSKÝ COUNTRY BÁL

Bál v Kulturním domě Roškopov je naše tradiční společenská událost, které se účastní široká veřejnost. Také tento rok, v sobotu  28. 1. 2017, nám (od 18 hod. až do rána) ke zpěvu a tanci, bez nároku na honorář, opět nádherně hrála novopacká country kapela Matylda, které tímto skládáme poklonu za skvělou produkci i výdrž. Odhadem se bálu zúčastnilo přes 90 lidí (11 vozíčkářů) z nichž někteří se bavili až  do 5 hod. ráno. V kuchyni se měli co ohánět naše dobrovolnice paní Miškovská s kamarádkou a Lída Stránská s maminkou, které vydali přes 80 večeří, 100 zákusků, nespočet jednohubek a preclíků, utopenců a klobás, atd. Zbytek rodiny Stránských (táta Roman se synem Tomášem a jeho nevěstou Aničkou) se zas skvěle postarali o bar a protože byla značná žízeň, museli jsme 2x dokupovat alko i nelko nápoje… Bálu jsme využili k slavnostnímu dodatečnému předání putovního poháru vítězům 1. ligy iBoccii 2016 – týmu Tři Vlčci a poblahopřáli jsme (také dodatečně) čestnému členovi našeho spolku (bývalému řediteli Lázní Železnice, který kdysi přivezl náš hlavní sport bocciu do ČR) JUDr. Petru Ježkovi k 70-tým narozeninám. Mezi účastníky jsme srdečně přivítali zástupce spřáteleného sportovního klubu HSC VM manžele Charvátovi, našeho pana projektanta ing. Zlatníka, pomocníky z FARMY proti bariérám, z. s., ředitele společnosti MEYRA ČR Martina Charváta, který dlouhodobě podporuje naše sportovní aktivity a sociální služby a mnoho dalších pro nás významných hostů.

Bohatou tombolu do které přispěli: Novopacké Sklepy, Vinotéka/ZEL/OVO, Zverimex Nová Paka, Benzi Sport - Tabák Nová Paka, BENU Lékárna, Kavárna Centrál, Ráj Oříšků Nová Paka, NOPEK, Podkrkonošská Uzenina, Papírnictví Nová Paka, Zahrádkář Nová Paka, Elektro DOUBEK, Charlotte Nová Paka, LUCCA Chov. potř. Lomnice n/Popelkou, Mobilní telefony VIK Nová Paka, Hospůdka na Lajně, TOPA, VABA, Jilos Horka u Staré Paky, LÁF nerez Nová Paka, a další místní firmy, obohatil lehce sportovní program.

Bál se opět skvěle povedl a my máme pocit, že to byl jeden z našich nejhezčích bálů. Asi je budeme muset začít dělat častěji :-)

Děkujeme nejen všem výše uvedeným za pomoc, materiální podporu a účast, ale děkujeme také všem nejmenovaným dobrovolníkům z řad našich přátel, členů i zaměstnanců, kteří výrazně přispěli ke skvělé zábavě a v neposlední řadě také TJ Sokol Roškopov, z. s. za poskytnuté zázemí.

FOTKY Z BÁLU ZDE 

 

 

 

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,172,013 návštěv