20-05-2024
Navigace
Sponzoři - podporovatelé DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK


Sponzoři a podporovatelé DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK

2016

Ze strany státu a nadací:

Ministerstvo práce a sociálních věcí (dotace na chráněná pracovní místa), Krajský úřad Královéhradeckého kraje (dotace na sociální služby), Město Nová Paka (dotace na sociální služby a sportovní aktivity) a Obec Stará Paka (dotace na sociální služby a sportovní aktivity), Nadační fond AVAST (400 500,- Kč na vybudování 1. komunitního bydlení), Nadace ČEZ (50 376,- Kč na stropní zvedací systém v 1. komunitním bydlení), Nadace RAMISSIO Falcon (39 366,- Kč na DOMEČEK), Nadace Charty 77 – Konto bariéry (15 000,- Kč na sportovní vybavení). 

 

Ze soukromých finančních podporovatelů: 

ČSOB Leasing a. s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř s.r.o. (každý rok podporují částkou 100 000,- Kč naše sportovní aktivity a letos přijeli fyzicky pomoci do DOMEČKU – bližší info ZDE), Daniel Polman s charitativním projektem Praha – Sněžka … okolo Česka (získal pro DPK částku 52 823,- Kč) a každoroční akcí „Turné pěti hospod“ (letos s výtěžkem 2 911,- Kč), KOBIT, spol.s r.o. (na Jičínském veletrhu 2016 nám předali 40 000,- Kč), Petr Burcal s rodinou (20 000,- Kč), Blanka Heclová s rodinou a REHABILITACE BLUDOV s.r.o. (každoročně 10 000,- Kč), pan Portych (každoročně 10 000,- Kč + pomoc jeho zaměstnanců při budování 1. komunitního bydlení), Petr Kochman se společností CONTRACTIS, s.r.o., Autobusová doprava Josef Grundmann (10 000,- Kč), žáci ze Základní školy Nová Paka (Husitská) (na Besedě o DOMEČKU nám předali 5 700,- Kč), MEYRA ČR s.r.o. (každý rok 5 000,- Kč na sportovní aktivity + kompenzační pomůcky pro sociální služby), Pension - restaurant NOVOPACKÉ SKLEPY (5 000,- z projektu TALÍŘ PROTI BARIÉRÁM a občerstvení při dni otevřených dveří), Oční optika Ludmila Gollová (5 000,- Kč), LÁF – nerez výroba (5 000,- Kč), Hospůdka na LAJNĚ (5 000,- Kč), Zeměměřičská pozemková kancelář s.r.o. (5 000,- Kč), firma TROPICO Plus (5 000,- Kč), VCEST.cz (5 000,- Kč), manželé Bělousovi, MUDr. Hana Hájková, Michal Polák, Petr Gurecký s rodinou, Michaela Kopecká (roční DMS + 5 000,- Kč) a další soukromí dárci.

 

Materiální podpora + poskytnutí služeb a dobrovolnictví:

Fitos spol. s r.o. (tištění propagačních materiálů, kancelářské potřeby, atd.), Knauf Praha spol. s r. o. (sádrokartony zdarma), společnost Wotan Forest, a. s.Oblast palet a obalů JILOS (dřevo a prkna zdarma), Pan Habáň (záchod, umyvadlo s baterií a sprchová baterie – vše včetně montáže), MC Systems & Services s. r. o. (elektrický otvírač dveří zdarma), BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s. (barva zdarma), BETONSPORT s.r.o. – Jiří Novák (4 kubíky betonu zdarma), ČESKÉ ŠTĚRKOPÍSKY (provozovna Práskačka) (písek zdarma, který nám také zdarma přivezla autodoprava TYPLT AD s.r.o. – uhelné sklady), DITON s.r.o. (ztracené bednění zdarma), SKLEP ART (výroba bannerů zdarma), AGROCHOV Stará Paka (krmení pro naše slepičky), VABA PLUS - TRADE (pásky na lajnování sportovních kurtů), Fórum dárců (zajišťuje pro nás dárcovské SMS a portál Darujspravne.cz), ODBORNÉHO UČILIŠTĚ HOSTINNÉ (stavební učni nám pomáhají v rámci své praxe s budování 2. komunitního bydlení), FARMA proti bariérám, z. s. a Nadační fond Wine for Help (dlouhodobá pomoc se vším co je kolem DOMEČEKU potřeba), Střední škola gastronomie a služeb – Nová Paka (občerstvení a obsluha při Dni otevřených dveří). Kromě těchto zmíněným dárcům a podporovatelům, děkujeme také všem dobrovolníkům, pracovníkům našeho spolku a dalším příznivcům, kteří nám pomohli fyzicky.

 

Sponzorské slevy:

 PTÁČEK – velkoobchod, a.s. (obrovská sleva na topení a koupelny), EDHAL s. r. o. velkoobchod elektroinstalačním materiálem (obrovská sleva na elektroinstalační materiál), Grimax s. r. o. (výrazná sleva na posuvné dveře), Zdeněk Horák – elektroinstalace Nová Paka (sleva na elektroinstalační práce), nejlevnější-obklady.cz (sleva na obklady a dlažbu), Družstevní závody Dražice - strojírna, s.r.o. (velká sleva na bojler), PORFIX CZ a.s. (výrazná sleva na tvárnice), Prefa Brno a.s. (výrazná sleva na překlady).

 

Mediální podpora:

Česká televize, TV Barrandov, Jičínský deník, Nové noviny, ACHÁT, Podhoran


DĚKUJEME VŠEM, KDO SE ZAPOJILI DO NAŠEHO SNAŽENÍ!!!

A pokud se vám projekt DPK líbí, podpořte jej prosím také, zasláním roční dárcovské SMS ve tvaru DMS ROK DOMECEK na číslo 87 777 (během jednoho roku přispějete 12 x 30 Kč – více na www.darcovskasms.cz), nebo zašlete libovolnou částku na účet veřejné sbírky č.: 218286566/0300. O dalších možnostech podpory a pomoci se více informací dozvíte ZDE. Za rok se opět můžete přijít podívat, jak jsme vaši podporu využili. DĚKUJEME!!! 

2015

 

Před koncem roku nás ještě výrazně finančně podpořili:

Pan Petr Burcal s rodinou (opět 20 000,- Kč, jako v loňském roce), pan Portych se společností AMO spol. s r.o., pan Petr Kochman se společností CONTRACTIS, s.r.o., paní Blanka Musilová s rodinou a se společností REHABILITACE BLUDOV s.r.o. (opět 10 000,- Kč, jako každý rok), manželé Bělousovi, VCEST CZ, a mnoho dalších buď anonymních, nebo drobných dárců.

Se slavnostním / otevřeným dnem v DPK nám tradičně pomohli také penzion a restaurace Novopacké sklepy, ZŠ Husitská – Nová Paka a Střední škola gastronomie a služeb – Nová Paka.

Rád bychom zmínili také firmy, které nás v roce 2015 podpořili výraznou slevou z provedených prací, nebo při nákupu materiálu, atd.:

Je to firma  TYPLT AD s.r.o.,  ELIT plus CZ, s. r.o., kotle DAKON, a další.

I díky této podpoře vcházíme do roku 2016 s přesvědčením, že zvládneme další etapy v projektu DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK.

MOC DĚKUJEME.


 

NADAČNÍ FOND AVAST

V létě roku 2015 jsme se úspěšně zúčastnili dotační výzvy NADAČNÍHO FONDU AVAST, kde jsme předložili náš záměr bezbariérových úprav stávajícího bytu v 2.NP hlavní budovy DOMEČKU 1.

V říjnu téhož roku jsme na náš účet obdrželi 400 500,- Kč a ihned po zprovoznění výtahu jsme se i díky této podpoře vrhli na přestavbu celého 2.NP. Vzniknou zde dva bezbariérové byty, kde budou bydlet minimálně dva vozíčkáři, a další tři lidé s lehčím postižením. Plánujeme též v těchto prostorách ubytovávat klienty z týdenního stacionáře a odlehčovacích služeb, což jsou aktivity, o které bychom chtěli od roku 2017 rozšířit naše sociální služby.

DÍKY MOC.

 

 

AUTO BEZ BARIÉR

Od Konta Bariéry a Globus ČR, v rámci společného projektu: AUTO BEZ BARIÉR, jsme získali úplně nový velkoprostorový automobil Ford Tourneo Custom, který nám ihned začal dobře sloužit. Vozíme s ním učně (kteří nám v rámci své praxe pomáhají se stavebními pracemi v DPK), naše zaměstnance do práce, klienty sociálních služeb, handicapované sportovce a v budoucnu bude také sloužit obyvatelům DPK.

DÍKY!!!

 

 

VÝTAH V DOMEČKU PLNÉM KOLEČEK 

Společnost KONE, a. s. nám poskytla slevu ve výši 200 000,- Kč na výtah, který jsme instalovali do DOMEČKU 1. Díky této obrovské slevě a podpoře jsme se vešli do původního rozpočtu i přes to, že jsme oproti původnímu záměru zvětšili velikost kabiny, z požárně bezpečnostních důvodů jsme museli vybudovat ještě jednu výstupn stanici v mezipatře a značně se nám prodražili stavební práce spojené s výtahovou šachtou (z důvodu špatných základů objektu a nestabilnímu podloží). Více informací se dozvíte v článku Slavnostní den v DPK.

DÍKY

 

 

ODBORNÉ UČILIŠTĚ A ZÁKLADNÍ ŠKOLA SLUNEČNÍ – HOSTINNÉ

Stavební učni z ODBORNÉHO UČILIŠTĚ A ZÁKLADNÍ ŠKOLY SLUNEČNÍ – HOSTINNÉ, nám již od podzimu roku 2015 pomáhají s DOMEČKEM 2.

Původně jsme byli domluveni pouze na stavebních činnostech v rámci jejich praxe, ale nakonec nám pomáhají i s přípravou „staveniště“ – bourají, vyklízejí a vůbec celkově připravují celý domek 194 tak, aby mohli od jara 2016 začít stavět :-)

Už tam udělali spoustu práce – viz. fotky ZDE a ZDE.

DĚKUJEME!!!

 

Nadace ČEZ v rámci svého charitativního projektu „Pomáhej pohybem“, který se tentokráte realizoval na pohádkovém festivalu Jičín, město pohádek, nám přispěla na projekt DPK 50 376,- Kč. Děkujeme všem, kteří se „šlapání“ na „oranžovém kole“ zúčastnili a děkujeme Nadaci ČEZ za finanční podporu. DÍKY.

Více informací se dozvíte v článku: 11. 9. 2015 – Projekt Nadace ČEZ: „Pomáhej pohybem“, pomohl také DPK


 

Autodopravce, obchodník s uhlím, pískem a kamenivem – firma: TYPLT AD s.r.o., nám zdarma odvážela stavební suť z naší demolice = „bouracích prací“ v hlavní budově DPK. Moc za tuto formu podpory děkujeme!!!

Více se o této podpoře dozvíte v článku: 31. 8. 2015 - Bourací práce ve 3. a 4. práce v hlavní budově DPK: HOTOVO!!!

 

Výtěžek z Adventních koncertů České televize dosáhl 1 779 130,50 Kč – viz. článek ZDE. Děkujeme všem divákům za podporu a realizačnímu týmu za skvěle odvedenou více než profesionální práci. DÍKY

 

 

Výtěžek sportovně – charitativní akce Dana Polmana: Praha – Sněžka … okolo Česka, dosáhl: 30 303,- Kč.

Úžasný sportovní výkon a Dan „zabodoval“ i na charitativním poli – více v článku:

27. 7. 2015 - Dan Polman nám předává výtěžek ze sportovně-charitativního projektu: Praha – Sněžka  …okolo Česka.

 

Dane a Danovi přátelé: DÍKY VÁM :-)


   

Společnost Hilding Anders Česká Republika a. s., výrobce matrací a doplňků (mezi její produkty patří i značka TROPICO) „dává světu lepší spánek“ a na DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK dala prostřednictvím sportovně-charitativní akce Dana Polmana: Praha – Sněžka … okolo Česka, 5 000,- Kč. Moc děkujeme :-)

 

  2014
   

SKLEP ART, s.r.o. Tato společnost se stala partnerem projektu DPK. Bude pro nás vyrábět bannery s logy dalších podporovatelů projektu DPK, které pak budeme prezentovat na různých místech  - včetně objektu DPK. Bližší informace o možnosti prezentace vaší podpory naleznete ZDE.

 

 

 

DONAP, spol. s.r.o. Tato společnost z České Skalice nám poskytla výraznou slevu na vstupní dveře do DPK a zdarma nám je namontovala. Umožnila tak, abychom mohli co nejdříve začít s bezbariérovými úpravami přízemí hlavní budovy. Ostatní práce se nám díky tomu velmi usnadnili a nyní, když jsou ostatní úpravy hotové, si často na tuto podporu vzpomeneme. Zvláště když tak snadno nyní vjíždíme na vozících do objektu, aniž bychom museli vyndávat nájezdové ližiny :-) DĚKUJEME.

 

   

4. 10. 2014 – Dan Polman opět přispívá na DPK výtěžkem ze společensky-sportovně-charitativní akce: Turné pěti hospod 2014

24. 1. a 25. 1. 2014 – Dan Polman: přednášky a promítání filmu „Knock the Glock“ s podporou pro DPK

DÍKY MOC DANE.


   
2013
 

12. 12. 2013 – Prezentace projektu DPK na „Setkání managementu ŠKODA“

Ve ŠKODA Muzeu probíhalo „Setkání managementu ŠKODA“ a naše organizace zde měla možnost prezentovat naší činnost a také projekt DPK. Kromě prodeje našich výrobků jsme zde mohli umístit naší sbírkovou kasičku na projekt DPK. Jak celá akce dopadla, se dočtete ZDE. DĚKUJEME.

 

 

 

20. 8. 2013 – Talíř proti bariérám: podpora DPK v penzion-restaurantu Novopacké sklepy

Majitel penzion-restaurantu Novopacké sklepy vymyslel originální způsob jak nás podpořit. Více informací o jeho nápadu i o tom, jak se jej daří realizovat, naleznete ZDE. DĚKUJEME.

 

 

 

 

1. 8. 2013

Tiskárna Fitos spol. s r. o. zůstává v DPK. Bude náš projekt podporovat nejen nájmem, ale také bude dávat práci našim zaměstnancům a podporovat nás i sponzorsky. Více informací naleznete ZDE. DĚKUJEME.

 

 

 

5. 10. 2013

Dan Polman organizuje IX. ročník sportovní-společensky-charitativní akce „Turné pěti hospod“ a výtěžek dal na DPK, Více info o akci: ZDE.

18. 5. 2013

Dan Polman věnoval na DPK vstupné ze křtu jeho knihy „MTB PRŮVODCE – SALZKAMMERGUT, nejhezčí MTB trasy v solné komoře“ – více informací o této akci i knize naleznete: ZDE. DÍKY DANE.


  2012

 

18. 12. 2012

Pan ředitel ZŠ Husitská v Nové Pace – Mgr. Zdeněk Burkert, nabídl svým žákům a jejich rodičům, ať výtěžek z prodeje výrobků věnují na veřejnou sbírku DPK. Stalo se a my Rodičovskému sdružení, panu řediteli Burkertovi a především samotným žákům DĚKUJEME

 

 

1. 2. 2012

Je velmi milé, že mezi prvními finančními přispěvatele do veřejné sbírky DPK patří členové naší organizace, naši pracovníci a dobrovolníci. To je myslíme, velmi dobrý základ. DĚKUJEME.

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,171,986 návštěv