20-05-2024
Navigace
2016-08-25 - Na Jičínském veletrhu 2016 společnost KOBIT podpořila DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK

Na Jičínském veletrhu 2016 společnost KOBIT podpořila DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK 

Společnost KOBIT, spol.s r.o. je naším dlouholetým podporovatelem, díky kterému se nám daří úspěšně rozvíjet především naše sociální služby – terénní osobní asistenci v regionu novopacka. 

Na Jičínském veletrhu 2016, kde KOBIT, spol.s r.o. oslavila již 25 výročí od svého založení, nám majitelé této firmy bratři Jaroslav a Petr Nožičkovi předali šek na částku 40 000,- Kč na podporu sociálních aktivit našeho spolku.

Jičínský veletrh je již 20 let největší komunální show v České republice. Společnost KOBIT, spol.s r.o. zde spolu s ostatními vystavovateli představuje ty nejnovější a nejlepší (od malých strojů po velké) komunální, silničářské, hasičské a dalších speciální nástavby a ukazuje tyto stroje při práci. My jsme si tuto show skvěle užili a zas jsme si o trochu více rozšířili své obzory. 

Kromě finanční podpory, která je pro rozvoj našich sociálních služeb nesmírně důležitá, jsme si odváželi i dobrý pocit, že nás podporuje tak silná a prosperující společnost. To nás naplňuje přesvědčením, že i díky této podpoře budeme moci naše sociální služby v regionu novopacka dále rozšiřovat.

Děkujeme společnosti KOBIT, spol.s r.o. za její přístup a společenskou zodpovědnost, díky které mají i nesoběstační obyvatelé novopacka možnost žít aktivně a v domácím prostředí. Kéž by takových firem, které si toto uvědomují, bylo v našem regionu většina. Více informací o našich sociálních službách – nepřetržité terénní osobní asistenci naleznete ZDE

FOTKY z Jičínského veletrhu 2016: ZDE


 

 

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,171,978 návštěv