23-04-2021
Navigace
Jak můžete pomoci DOMEČKU PLNÉMU KOLEČEK

Jak pomoci DOMEČKU PLNÉMU KOLEČEK?
Možností je několik. Od pomoci materiální, přes finanční až po pomoc fyzickou formou dobrovolnictví.

Pomoc finanční:
Projekt DPK  můžete snadno podpořit tak, že pošlete finanční dar na účet veřejné sbírky - číslo účtu je: 218286566/0300

Další možnost je zaslat na číslo: 87 777, dlouhodobou nebo jednorázovou dárcovskou SMS. Dlouhodobou SMS ve tvaru: DMS TRV DOMECEK 30 nebo DMS TRV DOMECEK 60 nebo DMS TRV DOMECEK 90 (každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč do doby, než tento příkaz zrušíte odesláním SMS ve tvaru STOP DOMECEK). Jednorázovou SMS ve tvaru: DMS DOMECEK 30 nebo DMS DOMECEK 60 nebo DMS DOMECEK 90 (bude vám jednorázově odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč).

Možností je také nákup našich výrobků na e-shopu ZDE. Našimi výrobky (keramikou, výrobky z pedigu, atd.) obdarujete nejen sebe (nebo své blízké), ale také projekt DPK, neboť celý zisk z prodeje jde na účet veřejné sbírky.

Zajímavým projektem na podporu DPK je TALÍŘ PROTI BARIÉRÁM, kdy si v Novopackých sklepích, můžete objednat jídlo na speciálním talíři vyrobeném v naší keramické dílně a tím přispějete na projekt DPK částkou 10,- Kč.

Větší sponzoři a dárci pak mohou darovat svou finanční podporu přes darovací smlouvu, kdy si tento dar mohou odečíst z daňového základu, případně si mohou zakoupit reklamní plochu přímo na objektu, který se rozhodnou podpořit. V případě zájmu kontaktujte Ladislava Kratinu. Systém podpory koupí reklamní plochy je blíže popsaný ZDE.

Pomoc fyzická - DOBROVOLNICTVÍ:
Hledáme nejen statné pomocníky na „neodborné“ práce, jako je např. vyklízení sklepů, bourací práce, přidavačské práce, atd., ale také dobrovolníky odborné, kteří rozumějí stavebnictví, grafice, propagaci, atd. Mnoho stavebních prací si chceme zajistit svépomocí, a proto se nám bude vaše pomoc jistě (dříve, nebo později) určitě hodit. V případě, že máte zájem podílet se na vybudování našeho DOMEČKU (včetně propagace), pak kontaktujte Ladislava Kratinu, a napište mu vaše časové možnosti i to, v čem si myslíte, že byste nám mohl/mohla pomáhat.

Materiální pomoc:
Na této stránce ZDE, najdete postupně vše, co bychom potřebovali nejen k realizaci našeho projektu, ale později i k dalšímu provozu. Nyní potřebujeme nejen stavební a zahradní materiál, ale také stroje a nástroje k tomu, abychom co nejvíce prací zvládli svépomocí. Máme šikovné zaměstnance i dobrovolníky a s vaší pomocí si DPK postavíme z velké části sami :-)

Pokud v seznamu nenajdete zrovna to, co byste nám chtěli nabídnout, zkuste se prosím na naše stránky podívat cca za měsíc. Seznam budeme stále aktualizovat dle našich potřeb. Budeme rádi nejen za darování materiálu, ale i za výraznější slevy. Nabídky pomoci prosím zasílejte Ladislavu Kratinovi.

Sdílení informací
Někteří podporovatelé (zejména sponzoři) jsou rádi, když se o jejich podpoře dozví co nejvíce lidí. Už jen váš zájem (případně i vaše doporučení/sdílení) napomůže tomu, že se o nás potencionální sponzoři dozvědí a případně si vyberou pro svou podporu právě náš projekt. Sdílejte naše články, staňte se na facebooku: ZDE, našimi fanoušky, komentujte a doporučte náš projekt – naše stránky dalším lidem. I to pomáhá …

Poděkování
Děkujeme, že jste klikli na tuto stránku. Děkujeme, že přemýšlíte jak projekt DPK  podpořit. Věříme, že zde najdete způsob, který vám bude vyhovovat a pokud ne, pak nám prosím nabídněte jiný způsob pomoci, který napadl právě vás. Můžete pro nás uspořádat nějakou akci s charitativním podtónem, jako to pravidelně dělá např. Dan Polman, můžete prodávat naše výrobky, nebo můžete dělat cokoliv jiného, co nás ještě nenapadlo. Napište své návrhy Ladislavu Kratinovi. DĚKUJEME

Sponzoři/podporovatelé
Sponzoři DPK - http://www.domecekplnykolecek.cz/news.php


Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
867,260 návštěv