20-05-2024
Navigace
Nabízená reklama pro podporovatele / sponzory DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK

Reklamní prostor, který chceme nabídnout všem podporovatelům DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK:

Za podporu (jak finanční, tak materiální) bychom všem podporovatelům / sponzorům chtěli nabídnout odpovídající ?reklamní prostor? ? lépe řečeno prostor, kde bychom vizuálně vyjádřili naše veřejné poděkování právě jim.
Na fasádě objektu DPK budeme postupně umísťovat bannery s logy (případně i jinými obrázky) a texty podporovatelů. Pro vaši představu je na fotografii vpravo žlutě znázorněn 1m?, který bude odpovídat podpoře v hodnotě 20 tis. Kč. Nejmenší velikost ?reklamy-poděkování? bude 0,25 m2 (např. 0,5m x 0,5m, nebo 0,25m x 1m, atd.), což bude cca odpovídat ? žlutého čtverečku vpravo a podpoře v hodnotě 5 tis. Kč.
Podporovatelům necháme vyrobit jejich logo / obrázek s textem na samolepicí fólii, kterou poté (při slavnostním předání daru) umístíme / nalepíme na naše bannery na fasádu domu. Jakmile podporovatelé projektu ?zaplní? prostor o rozměrech cca 5m x 3m, necháme vyrobit banner s trvalým potiskem (cena tohoto ?druhého? banneru již bude promítnuta do ceny samolepící fólie) a upevníme jej opět na fasádu domu, kde bude umístěn nejméně další tři roky.
?Provizorní? bannery se samolepícími fóliemi pak budeme (souběžně s bannerem na fasádě objektu) umísťovat na našich celorepublikových sportovních akcích pro handicapované, které pořádáme pro Asociaci integrovaných sportů, o. s. (3 turnaje v iBoccie a 4 turnaje v iKuželníku) a na dalších sportovních i společenských akcích naší organizace.

Orientační cena reklamy (umístění samolepící fólie na fasádě domu a poté na sportovních akcích naší organizace a banneru s trvalým potiskem na fasádě domu) je: max. 10% z ceny poskytnuté podpory.

Po minimálně třech letech, až bannery z fasády objektu sundáme, umístíme je na jiném dobře viditelném místě, kde budou dále připomínat podporu, která se našemu projektu (doufáme) dostane a díky které budeme moci tento velmi potřebný projekt zrealizovat.SKLEP ART, s.r.o. (partner projektu)


Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,171,997 návštěv