20-05-2024
Navigace
2016-04-14 - Beseda o DPK a našich aktivitách v ZŠ Husitská - Nová Paka

Beseda (nejen) o DOMEČKU PLNÉM KOLEČEK na základní škole: ZŠ Husitská, Nová Paka 

Ve čtvrtek 14. 4. 2016 jsme přijali pozvání ředitel školy Mgr. Burkerta do základní školy ZŠ Husitská v Nové Pace, kde jsme pro žáky 1. až 4. ročníku, kteří chodí do družiny, měli možnost uspořádat besedu o našem spolku, iBoccie a projektu DPK.

Ve dvou vyučovacích hodinách jsme ve vstupní hale BAZÉNU Nová Paka dvěma skupinám žáků (každá měla cca 40 dětí) ukázali, jak se hraje iBoccia, jaké aktivity náš spolek dělá (včetně osobní asistence, sportovních aktivit a chráněných dílen), jak pozitivní to má dopad na zdravotně postižené lidi a seniory v našem regionu a především jaké plány máme s projektem DPK. 

Děti si pro nás připravily hned dvě překvapení: vyrobili nám makety DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK (některé z nich se totiž zúčastnili dne otevřených dveří v loňském roce) a předali nám symbolický šek na 5 700,- Kč. Peníze, které nám již také poslali na účet naší veřejné sbírky, získali prodejem vlastnoručně vyrobených výrobků na předvánočních trzích v DDM Stonožka Nová Paka.

 

Odpoledne s dětmi jsme si skvěle užili a věříme, že jsme je dokázali zaujmout.

Velké poděkování patří panu řediteli Mgr. Burkertovi a Kláře Kavkové (vedoucí vychovatelů školní družiny) především za to, že se snaží dětem zprostředkovat i problematiku lidí s postižením. To, že je vedou i k podpoře aktivit, které těmto lidem pomáhají je krásný příklad toho, jak lze i na děti pozitivně působit – DĚKUJEME!!! 

DĚTI:

byli jste skvělé, vaše výrobky již máme vystavené ve výloze našeho obchodu: Suchradova 65, Nová Paka (viz. fotky níže). Peníze od vás využijeme dobře a doufáme, že si to k nám přijde zkontrolovat :-) - opět vás k nám letos pozveme na den otevřených dveří a doufáme, že dorazíte…

FOTKY ZDE!!!

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,171,970 návštěv