15-06-2024
Navigace
TALÍŘ PROTI BARIÉRÁM pomáhá projektu DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK

TALÍŘ PROTI BARIÉRÁM a DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK

O co tedy vlastně jde

Pokud si v restaurantu Novopackých sklepů objednáte svůj pokrm na speciálním talíři: TALÍŘI PROTI BARIÉRÁM, připlatíte si za něj 10,- Kč. Touto částkou podpoříte veřejnou sbírku na projekt DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK a získáte 10% slevu na výrobky z naší keramické dílny, které prodáváme v obchůdku (Stanislava Suchardy 65, Nová Paka) cca 100 metrů od restaurantu ? bližší info o našem obchůdku ZDE.

Jak to celé vzniklo

18. 5. 2013 měl v penzion-restaurantu Novopacké sklepy křest knihy náš dlouholetý podporovatel Dan Polman. Jak je jeho dobrým zvykem spojil i tuto akci (o které se více informací dozvíte ZDE) s podporou naší organizace ? tentokrát již s podporou DPK. Při této příležitosti se s činností naší organizace seznámil také majitel Novopackých sklepů David Horáček, a protože je to člověk činorodý, začal přemýšlet, jak by nás také on mohl podpořit ?

Přišel za námi s nápadem, že bychom v naší keramické dílně vyrobili speciální talíře, které by si hosté jeho restaurace mohli objednat spolu s libovolným menu. Za servírování svého pokrmu na tomto speciálním talíři by si připlatili 10,- Kč, které by nám pak věnoval na podporu naší činnosti.
Zdálo se nám to jako výborný nápad, a tak jsme jeho zamýšlenou podporu nasměrovali na náš projekt DPK s tím, že bychom tak mohli propagovat také naši veřejnou sbírku na tento projekt.

Nějaký čas trvalo, než se nám podařilo vyrobit dostatek TALÍŘŮ PROTI BARIÉRÁM, neboť talíře jsme v naší dílně nikdy nedělali a tyhle byly opravdu velké, že se nám sotva vešly do pece. Na několikerý pokus se nám ale podařilo vyrobit první TALÍŘ i formu pro další TALÍŘE a volit takový výrobní postup, aby výsledek odpovídal našim představám.

20. 8. 2013 jsme naše úsilí završili podepsáním mandátní smlouvy s panem Horáčkem, že může ?prodávat? TALÍŘE PROTI BARIÉRÁM svým hostům, předali jsme mu první várku těchto TALÍŘŮ a nabídli jsme mu, že v případě, že si u něj jeho hosté menu na tomto TALÍŘI objednají, získají od nás 10% slevu na naše výrobky z keramické dílny, které prodáváme v našem obchůdku blízko restaurantu ? ZDE.

Máme radost, že se k našemu úsilí připojují další lidé, jejich podpora je pro nás obrovským povzbuzením a moc za ni děkujeme. Nyní tedy děkujeme i Davidu Horáčkovi. DÍKY.

Jak tento projekt na podporu DPK pokračuje

O TALÍŘI vyšel hezký článek v novopackém měsíčníku Achát 2013/10 ? přečíst si ho můžete ZDE.

1. 9. 2014 jsme obdrželi první výnos z prodeje TALÍŘŮ PROTI BARIÉRÁM: 500,- Kč, které jsme vložili na účet veřejné sbírky DPK.

Realizátor Talíře proti bariérám a podporovatel projektu DPK: Penzion a restaurant Novopacké sklepy


Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,182,279 návštěv