02-03-2024
Navigace
2014-10-04 - Dan Polman opět přispívá na DPK výtěžkem ze společensky-sportovně-charitativní akce: Turné pěti hospod 2014

Turné pěti hospod 2014 ? společensky-sportovně-charitativní akce

V sobotu 4. 10. 2014 zorganizoval packý biker a šéfredaktor časopisu lidé&HORY Dan Polman v pořadí již 10. ročník sportovní a společensko-charitativní akce Turné pěti hospod.

Poprosili jsme Dana o krátkou reportáž, a tak si dovolíme citovat:
?Desátý ročník tradiční akce Tour pěti hospod se potýkal s mnoha omluvenkami pravidelných účastníků. Akci posílili především souputníci ze Staré Paky a také některé nové tváře včetně prvního ?zahraničního účastníka? Dana Polmana (ne, nedělám si srandu ? fakt se jmenuje jako já) z Držkova!
Vše opět vyšlo skvěle - super parta, nádherné počasí, taky hospody podaly slušné výkony. Respekt malé Klárce, která absolvovala celou trasu v sedačce a sedmiletým borcům Fandovi a Filipovi, kteří si to střihli na svých bikách a ještě si to na Košově dávali na XC dráze!
Díky patří všem, kteří s námi měli trpělivost (! až do ranních hodin na Ježkově statku ? zde mnohokrát dík), také paní Vietnamce ze Staré Paky, která do sortimentu své večerky zahrnula i ?buřtové? baterie (ty z loňska přestaly v magiči makat po 2. písničce) a bouchací kuličky (skvělá zábava pro děti). No a díky vám všem, kteří jste jeli, nebo jste se přidali až ve finále.?


Kdo se zajímá o projekt DOMEČK PLNÝ KOLEČEK tak už se neptá, co bude následovat ? opět budeme citovat:

?Celkem se pro sdružení Sportem proti bariérám vybralo 852 Kč. A jeden z omluvených přespolních Bělohraďáků ?Harry? se dodatečně rozhodl věnovat 200 Kč!!! Takže celková částka se díky jeho velkorysosti přehoupla do čtyřciferného rozměru na celkových 1052 Kč. Nutno dodat, že část těchto prostředků byla využita i na výrobu hodně povedených a vtipných medailí v chráněné dílně SPB. Ty si účastníci odnesli na památku domů.?

Výtěžek této akce s charitativním podtónem už je na účtu veřejné sbírky DPK. Dan nám ho předával v době natáčení ?předtáček? - vstupů do plánovaného přímého přenosu Adventních koncertů České televize (14. 12. 2014) a tak jsme využili Ester Janečkovou, aby nám dělala ?křoví? - no v jejím podání to spíše byla ozdoba :-)

Děkujeme všem účastníkům Turné pěti hospod 2014 za podporu, které se nám od nich i tentokráte dostalo a o tom, jak ?vtipné? byly medaile naší výroby, se můžete přesvědčit ve fotkách níže. Omlouváme se za to :-)

FOTKY ZDE

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,144,456 návštěv