14-07-2024
Navigace
2014-10-21 - ?Předtáčky? České televize na 3. Adventní koncert 2014 s Ester Janečkovou

21. 10. 2014 - ?Předtáčky? České televize na 3. Adventní koncert 2014 s Ester Janečkovou

V úterý 21. 10. 2014 jsme v tělocvičně Masarykově ZŠ ve Staré Pace, kde pořádáme pravidelné tréninky iBoccii a iKuželníku (a také celorepublikové turnaje v iKuželníku), přivítali natáčecí štáb České televize.
Pan režisérAdam Rezek s paní moderátorkou Ester Janečkovou a čtyřmi jejich kolegy za námi přijeli natáčet: ?předtáčky? ? vstupy do přímého přenosu 3. Adventního koncertu 2014 České televize.
V tělocvičně se předtáčely některé naše sportovní činnosti, pak jsme se přesunuli do DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK, kde se natočil DPK zvenčí a nově zřízená provozovna uvnitř, a nakonec jsme se přesunuli do druhé naší provozovny ve Staré Pace v areálu firmy Norma, kde vyrábíme sportovní potřeby a vše možné. Na ostatní naše aktivity: keramická dílna, obchůdek v Nové Pace a osobní asistence, již bohužel nezbyl prostor. Věříme ale, že se nám i tyto aktivity podaří divákům Adventních koncertů přiblížit v přímém přenosu. Výše zmíněné činnosti komentoval zakladatel naší organizace Honza Pelikán a myslíme, že to zvládl na výbornou. O tom se ale budete moci přesvědčit sami 14. 12. 2014 :-)
Natáčení bylo fajn. Vzhledem k tomu, že pak natáčecí štáb jel ještě za jednou organizací, udělali si po natáčení pauzu na oběd a my jsme měli možnost s nimi pobýt a příjemně si popovídat. Bylo to velmi milé setkání a pohodová atmosféra. Teď abychom to tak dobře zvládli i v přímém přenosu ? držte nám pěsti!

Děkujeme především celému natáčecímu štábu České televize nejen za profesionální a laskavý přístup, ale také za zájem o projekt DPK. Děkujeme také řediteli Masarykovi ZŠ ve Staré Pace panu Pavlu Antošovi za možnost natáčet v tělocvičně této školy (a zpětně i za všechny tréninky a turnaje) a v neposlední řadě děkujeme všem ?účinkujícím?: našim zaměstnancům, pomocníkům a sportovcům, kteří na natáčení dorazili.

FOTKY ZDE

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,190,865 návštěv