15-06-2024
Navigace
2014-11-08 ? Křest knihy Daniela Polmana - Prapodivné cesty nezmarů s podporou DPK

8. 11. 2014 - Křest knihy Daniela Polmana: ?Prapodivné cesty nezmarů?

V sobotu 8. 11. 2014 náš dlouholetý podporovatel Dan Polman (packý biker a šéfredaktor časopisu lidé&HORY) křtil v Kině Nová Paka svou v pořadí již třetí knihu. O křtu druhé knihy se můžete více informací dočíst ZDE.

Stejně jako při posledním křtu, tak i nyní Dan přislíbil, že polovinu z vybraného vstupného věnuje naší organizaci na projekt DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK. Tentokrát tedy na účet veřejné sbírky poputuje krásných 2 020,- Kč. Děkujeme.

První dvě knihy byly knižní průvodci po bikerských trasách. Nyní se ale Dan pustil do nového žánru a to rovnou do toho pohádkového. Letmým prolistováním knihy ?Prapodivné cesty nezmarů? nás i ostatní přítomné na první pohled zaujali vydařené ilustrace Jany Soběslavové, která také svými výtvory zútulnila prostory kina. Druhé zaujetí jsme prožívali při poslechu četby úryvků ze samotné knihy. Předčítal nám přímo autor knihy a vizuálně ho přitom provázeli narychlo secvičenými loutkovými scénkami Danovi děti. Vše se neslo ve velmi pohodovém duchu a Kino Nová Paka už dlouho nemělo takovou návštěvnost. Ohlasy na představení knihy byly veliké. Podle toho, že si většina účastníků křtu knihu odnášela domů, si myslíme, že se stejně tak jako my každý těšil, až zjistí, jak se Danovi podařilo vystavět pro nás úplně nový pohádkový svět. Více o samotné knize se dočtete ZDE.
Vzhledem k tomu, že tento článek opět píšeme s mírným zpožděním, můžeme říct, že nám se (spolu s našimi dětmi) v pohádkách Dana Polmana velmi líbilo a rádi bychom vám tuto knihu doporučili.

V případě zájmu si tuto knihu můžete zakoupit přes náš e-shop: ZDE, případně v našem obchůdku v Nové Pace: ZDE. Tak jako u všeho ostatního zboží, tak i u této knihy, půjde celý zisk z prodeje na účet veřejné sbírky projektu DPK.

Kromě toho, že jsme svou účastí chtěli také my ?na oplátku? podpořit Dana a poděkovat mu za podporu projektu DPK, využili jsme této příležitosti také k tomu, abychom Danovi dodatečně předali medaile, které jsme jeho týmu vyrobili v naší keramické dílně. Tyto pamětní medaile připomínají Danův extrémní bike&hike projekt ?Knock the Glock? o kterém se více informací můžete dozvědět ZDE.

Dane, chtěli bychom Ti i tady na těchto stránkách moc poděkovat za Tvoji dosavadní podporu, která má pro nás kromě finančního přínosu také obrovský motivační rozměr. Stále nás překvapuje, že i zdravý člověk a sportovec na vrcholu svých životních sil si dokáže uvědomit potřebnost naší činnosti a najde si prostor, aby jí sám tak výrazně podporoval. Tak jako přejeme našemu projektu více takových lidí, tak Tobě přejeme hodně životních úspěchů a pevné zdraví a Tvé knize co nejvíce (nejen dětských) čtenářů :-) DÍKY.

FOTKY ZDE

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,182,189 návštěv