20-05-2024
Navigace
2015-09-11 ? Projekt Nadace ČEZ: ?Pomáhej pohybem?, pomohl také DPK

„Pomáhej pohybem“ pomohl také DOMEČKU PLNÉMU KOLEČEK:

Charitativní akce Nadace ČEZ „Pomáhej pohybem“ umožňuje zájemcům z řad veřejnosti, aby vlastním fyzickým úsilím (konkrétně šlapáním na speciálně upravených kolech) přispěli na dobrou věc.

V pátek 11. 9. 2015, mohli účastníci pohádkového festivalu „Jičín, město pohádky“ podpořit naše úsilí 60 vteřinami jízdy na „oranžovém rotopedu“. Jejich vynaloženou energii Nadace ČEZ následně převedla na peníze, které nám darovala na podporu projektu DPK.

Účastníci festivalu „našlapali“ úžasných 50 376,- Kč. Nebudeme jmenovat, kdo se „šlapání“ zúčastnil, neboť by to nebylo fér vůči těm, které osobně neznáme, ale DĚKUJEME VÁM VŠEM!!!

Děkujeme také Nadaci ČEZ, že náš projekt DPK vybrala a následně finančně podpořila, děkujeme organizátorům festivalu Jičín, město pohádky, že nás doporučili a také za dlouhodobou spolupráci, kdy máme tu čest na festivalu prodávat naše výrobky z keramické dílny + pedigu, a děkujeme také ještě jednou všem, kdo si na „oranžovém kole“ zašlapali. Jejich energie nyní pomáhá nám :-)

DÍKY.

NAŠE FOTKY

 

Články:

Návštěvníci pohádkového Jičína šlapali pro dobrou věc - Parlamentní listy.cz

Návštěvníci festivalu vyšlapali sto tisíc korun – JIČÍNSKÝ deník.cz

 


Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,171,956 návštěv