24-04-2024
Navigace
2016-01-30 - Roškopovský country bál 2016 s podporou pro DPK

Roškopovský country bál 2016 s podporou pro DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK

V sobotním podvečeru 30. 1. 2016 uspořádala naše organizace v Kulturním domě Roškopov již tradiční Roškopovský bál. Oproti dřívějším ročníkům nám tentokráte zahrála oblíbená country kapela MATYLDA, která se vzdala svého honoráře ve prospěch DPK a tak jsme mohli celé vstupné (spolu s výtěžkem z bohaté tomboly) věnovat právě na podporu projektu DPK.

Country kapela MATYLDA přilákala do Roškopova řadu svých skalních příznivců a my jsme poprvé měli strach, jestli se vůbec do kulturního domu vejdeme. Atmosféra byla úžasná a juchalo se až do ranních hodin.

Během večera jsme poděkovali a symbolicky se rozloučili s naším skalním zaměstnancem Jardou Frýbou (členem kapely MATYLDA), který u nás odvedl velký kus práce na poli sportovních aktivit. Dovolte, abychom to vyjádřili ještě jednou i touto cestou: „JARDO DĚKUJEME, a ať se Ti v další životní etapě dobře daří“.

V tombole se nakonec vybralo 3 342,- Kč a tak spolu se vstupným 3 250,- Kč na podporu DPK putuje rovných 6 592,- Kč.

Moc všem děkujeme nejen za účast a skvělou atmosféru na bále, ale také za podporu DOMEČKU.

Speciální poděkování patří country kapele MATYLDA (která nádherně hrála celý večer), B. Navrátilovi (nočnímu řidiči, který mnohé z nás méně mobilních bezpečně dopravil do postýlek) a všem našim ostatním dobrovolníkům a pomocníkům. Bylo to bezva!!!

Ceny do tomboly a občerstvení nám pomohli zajistit: Alena Hrdličková, NOPEK, a. s. – Hořice, Podkrkonošská uzenina s. r. o., Hospůdka Na Lajně, ZAHRÁDKÁŘ Pavel Hylmar, PAPÍR – KNIHY Nýdrle, a další.

Díky všem a už teď se těšíme na příští ročník :-)

FOTKY Z BÁLU ZDE.

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,164,003 návštěv