24-04-2024
Navigace
2016-03-05 ? 1. kolo iKuželníku 2016 zorganizoval DPK ve Staré Pace

1. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016

První sportovní akcí našeho spolku a pracovníků z DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK v roce 2016 byla organizace celorepublikového turnaje v iKuželníku:  „1. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016“, pro Asociaci integrovaných sportů, z. s.

Poprvé v historii DPK jsme mohli handicapovaným sportovcům alespoň v malé míře (jednomu z týmů) nabídnout také ubytování v DOMEČKU. Sice to bylo v mírně provizorních podmínkách, ale s ujištěním sportovců, že se jim v DOMEČKU líbilo a příště tam chtějí bydlet opět! Máme z toho velkou radost - už abychom se zde v budoucnu mohli ubytovat všechny týmy :-)

A nyní již k samotnému turnaji…

1. kola iKuželníku 2016 se zúčastnilo celkem 13 týmů z celé České republiky. Do Staré Paky na tuto prestižní sportovní akci přijelo 48 sportovců a spolu s asistenty a dobrovolníky se nás v Masarykově základní škole, které tímto děkujeme za poskytnuté zázemí, sešlo téměř 70 účastníků.

Vítězným týmem se stali „Bubáci“ z Liberce a v jednotlivcích to byla Ilona Chládková ze stejného týmu. Týmy našeho sportovního klubu iSK Kumburk: „Normáci“ a „Pačáci“, obsadili 3. a 4. místo.

Blahopřejeme vítězům a zároveň děkujeme všem zúčastněným týmům za krásný sportovní zážitek!!!

Nově se nám také podařilo na turnaji zřídit „dětský koutek“, který měl velký úspěch a snad se nám tento počin bude dařit realizovat i při našich dalších turnajích…

Více podrobnějších informací o samotném turnaji včetně výsledků naleznete na stránkách AISy ZDE.

AISa byla s naší organizací turnaje i poskytnutým zázemím tradičně velmi spokojena a tak se společně těšíme na následující turnaje v iKuželníku 2016, které v tomto roce budeme ještě pro AISu pořádat. Další turnaj bude v Milovicích u Hořic (2. 7. 2016), pak v Dolní Kalné (16. 7. 2016) a závěrečný turnaj celého iKuželníku 2016 se vrátí zpět do Staré Paky (3. 9. 2016). Dovolte, abychom vás na tyto námi pořádané turnaje pozvali – bližší informace minimálně 14 dní před každým turnajem naleznete ZDE.

Závěrem bychom rádi poděkovali hlavním sponzorům a podporovatelům tohoto turnaje. Jsou to především:

ČSOB Leasing, a. s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s. r. o., Nadační fond Avast, Obec Stará Paka, Město Nová Paka (reprezentované a turnaji panem místostarostou Mgr. Milanem Pospíšilem), Pivovar Nová Paka,  Bag International Vidonice a Masarykova ZŠ.

Velké díky patří také všem pracovníkům, dobrovolníkům a asistentům, kteří se starali o samotné sportovce, sbírali kuželky, zapisovali výsledky, ale také se např. starali o občerstvení, atd.

Děkujeme!

FOTKY Z TURNAJE NALEZNETE ZDE

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,164,005 návštěv