14-07-2024
Navigace
2016-03-19 - Školení iBoccii 2016 pod taktovkou DPK

Školení iBoccii 2016 pod taktovkou DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK

Školení rozhodčích iBoccii

V sobotu 19. 3. 2016 jsme jako tradičně před prvním turnajem iBoccii uspořádali školení rozhodčích, kteří nám na těchto celorepublikových turnajích pomáhají. Školení se opět ujal Vláďa Nosek, který byl dlouhá léta vedoucí rozhodčích boccii v ČR a má s „rozhodcováním“ bohaté zkušenosti i z mezinárodních turnajů. V posledních letech byl také hlavním trenérem české reprezentace. Tímto mu děkujeme za čas, který nám byl ochoten věnovat a také za cenné zkušenosti, které se nám pokoušel předat. Děkujeme také všem dobrovolníkům, kteří se školení zúčastnili a kteří přislíbili svoji účast na celorepublikových turnajích iBoccii 2016, které i letos budeme organizovat pro Asociaci integrovaných sportů, z. s. Máme radost, že se nám přihlásilo mnoho nových posil :-)

Kurz iBoccii

Souběžně se školením rozhodčích probíhal ve stejné tělocvičně také kurz pro organizátory soutěží a tréninků v iBoccie. I když se tohoto kurzu zúčastnily pouze dvě zástupkyně z příspěvkové organizace: Dům dětí a mládeže Vikýř z Jablonce nad Nisou, byl pro nás tento kurz velmi důležitý. Sice jsme již v minulosti podobná školení absolvovali, ale nyní jsme tomu chtěli dát punc „odborného kurzu“, který by mohl aspirovat na akreditaci v oblasti vzdělávacích aktivit pro speciální pedagogy.

Podle toho, jak se nám podařilo účastnice kurzu zaujmout a z jejich kladného hodnocení usuzujeme, že se kurz velmi vydařil. Bonusem byla dohoda o další spolupráci a příslib, že se Dům dětí a mládeže Vikýř zúčastní našich celorepublikových turnajů se svým týmem.

Podařilo se nám skvěle dodržet program kurzu uvedeném v propozicích, ze kterých se můžete dozvědět více informací o tom, co samotný kurz obsahoval: PROPOZICE ZDE.

Děkujeme Iloně Literové a Aleně Francové z „Vikýře“ za jejich velký zájem a přátelskou atmosféru, ke které velmi přispěli. Našli jsme v nich kolegy, kteří jsou stejní nadšenci pro integrující sportovní aktivity handicapovaných lidí jako my. To je vždy velmi povzbuzující :-)

 

 

FOTKY ZDE!!!

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,190,729 návštěv