14-07-2024
Navigace
2016-09-16 - Charitativní projekt Ramissio Falcon podpořil DPK

Charitativní projekt Ramissio Falcon podpořil DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK

Společnost Ramissio, která působí v oblasti zdravého životního stylu a která je dodavatelem doplňků stravy na evropský trh, se prostřednictvím svého charitativního projektu rozhodla pomáhat tam, kde je třeba…

Charitativní projekt Ramissio Falcon poskytuje finanční podporu „projektům a aktivitám, které jsou hodnotné a užitečné“ a my měli to štěstí, že si DOMEČEK vybrali na doporučení pracovnice této společnosti (paní Šabinské), která se zná s naší první „kolečkářkou“ Péťou.

Společnosti se líbilo „především to, že Péťu, ale i další lidi s podobným osudem, nejen zaměstnáváme, poskytujeme jim asistenci a umožňujeme jim samostatné bydlení, ale pořádáme pro ně také řadu akcí a snaží se jim zpříjemnit celkové žití“.

Charitativní projekt Ramissio Falcon podpořil DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK částkou 39 366,- Kč. Podpora dorazila na náš účet právě včas na to, aby nám výrazně pomohla s dokončením stavebních prací před dnem otevřených dveří. Mohli jsme připravit společenskou místnost a také je téměř hotový 2. komunitní byt. Více informací o tom, co se nám i díky této významné podpoře podařilo dokončit, naleznete v samostatném článku ZDE.

Pokud se budete chtít podívat též na stránky charitativního projektu, kde se píše také o našem projektu, klikněte ZDE. My z DOMEČKU za tak výraznou podporu velmi děkujeme. Využili jsme jí opět velmi efektivně, o čemž svědčí i nedávná reportáž TV Barrandov ZDE.

Koncept charitativního projektu Ramissio Falcon se zaměřuje spíše na menší jednorázové projekty a tak momentálně jejich podpora našemu snažení končí. Přejeme společnosti, ať se jim dobře daří a mohou dále pomáhat tam, kde je třeba :-) Je prý možné, že v budoucnu zas nějaký náš projekt opět podpoří – DĚKUJEME!!!

 

 

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,190,735 návštěv