24-04-2024
Navigace
2016-12-08 - Kontaktní místo MEYRA ČR je nyní i v DPK

Kontaktní místo společnosti MEYRA ČR je nyní i v DOMEČKU PLNÉM KOLEČEK

Společnost MEYRA ČR je již mnoho let sponzorem nejen našich sportovních aktivit, ale též dlouhodobě podporuje naše sociální služby darováním kompenzačních pomůcek. Vzhledem k tomu, že kompenzační pomůcky společnosti MEYRA ČR dlouhodobě používáme a jsme s nimi velmi spokojeni nejen my, ale především naši klienti, uvažovali jsme jak se o naše zkušenosti dále kvalifikovaně podělit i s širší veřejností…

Dne 8. 12. 2016 byli naše osobní asistentky a další pracovníci naší organizace proškoleni zástupkyní společnosti MEYRA ČR (paní Zdenou Kasákovou - odborným prodejcem společnosti) a kromě cenných informací jsme získali také základní sortiment pomůcek, které si nyní u nás mohou lidé z našeho regionu vyzkoušet.

Od 2. 1. 2017 tedy můžete zavítat do DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK (Nádražní 111, Stará Paka), kde právě vzniklo nové Kontaktní místo MEYRA ČR. Zde se v příjemném prostředí budete moci seznámit se základním sortimentem kompenzačních pomůcek, poradíme Vám, které pomůcky Vám uhradí zdravotní pojišťovna a případně Vám též pomůžeme při jednání s Vaším obvodním či odborným lékařem (který Vám pomůcku může předepsat), s úřadem práce (kde můžete požádat o příspěvek) a případně na jakou nadaci se můžete obrátit v případě, že pomůcka nebude zdravotní pojišťovnou, nebo úřadem práce plně hrazena.

Věříme, že nové kontaktní místo přispěje k Vašemu většímu zákaznickému komfortu a naši pracovníci už se na Vás srdečně těší. Abychom se Vám mohli plně věnovat, svoji návštěvu si prosím předem objednejte u našeho pracovníka Luboše Filipa – tel.: 776 150 672, e-mail: lu.filipp@seznam.cz.

V současné době probíhá zaškolení našeho pracovníka Milana Vlačihy, který bude zajišťovat také servis pomůcek a tak snad v našem regionu brzo nabídneme kompletní služby tak, abyste byli se společností MEYRA ČR maximálně spokojeni a abychom i Vám „usnadnili pohyb“ :-)

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,164,036 návštěv