20-05-2024
Navigace
2017-02-02 ? Benefiční divadelní představení ČTYŘI DOHODY

ČTYŘI DOHODY

 

Ve Čtyřech dohodách:

1. Nehřešme slovem,

2. Neberme si nic osobně,

3. Nevytvářejme si žádné doměnky,

4. Vždy dělejme vše, jak nejlépe dovedeme,

založených na staré toltécké moudrosti, „nabízí Don Miguel Ruiz silný kód chování, který dokáže proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky…“

Jaroslav Dušek ve svém  divadelním představení na toto téma v odlehčené nadsázce skvěle improvizuje.

Měli jsme tu čest, že nás před cca jedním rokem oslovila paní ředitelka MKS Nová Paka paní Romana Martincová s nabídkou, zda bychom společně neoslovili pana Duška s žádostí, aby pro nás výše zmíněné divadelní představení neuskutečnil v Nové Pace. Věděli jsme, že vítěžek z těchto představení pan Dušek se svými kolegy věnuje vždy nějaké vybrané organizaci v regionu a tak jsme mu představili projekt DOMEČKU. Vytrvalost a nasazení paní ředitelky Martincové, které za to tímto velmi děkujeme, nakonec slavilo úspěch a pan Dušek naší žádost přijal.

Divadelní představení se uskutečnilo ve čtvrtek 2. 2. 2017 a sál MKS Nová Paka byl absolutně vyprodaný. Představení bylo nádherné a velmi inspirující a na konci představení nám i divákům pan Dušek oznámil, že výtěžek z představení dosáhl výše 55 000,- Kč!!! Tato částka nyní putuje na účet naší veřejné sbírky a bude využita na budování 2. komunitního bydlení v DOMEČKU. Dostali jsme také možnost blíže náš projekt dívákům představit, ale zmohli jsme se pouze na pozvání všech na naše webové stránky a do DOMEČKU (na den otevřených dveří), neboť jsme nechtěli příliš rušit tak neobyčejný prožitek…

Děkujeme především panu Jaroslavu Duškovi, že tato benefiční představení dělá a že si vybral právě náš projekt. Velmi také ale děkujeme paní ředitelce MKS Nová Paka Romaně Martincové za to, že se o toto představení zasadila a děkujeme také celému jak účinkujícímu tak organizačnímu týmu, který k tomu nemalou měrou přispěl také.

V dubnu začínáme opět stavět a spolu s darem od společnosti KOMIX – viz. jiný článek ZDE, již máme krásných 100 tis. Kč, abychom se do toho mohli vrhnout naplno. Pro letošní rok plánujeme prostavět svépomocí (za pdpory stavebních učňů a dobrovolníků) cca 850 tis. Kč a toto je velmi slibný začátek. Nyní se můžete přidat i Vy. Peníze využijeme na nákup stavebního materiálu. Naše budování svépomocí hezky zachycuje toto video: ZDE.

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,171,989 návštěv