29-05-2024
Navigace
2014-01-27 - Zamítnutí žádosti o zřízení chráněných pracovních míst v DOMEČKU PLNÉM KOLEČEK

27. 1. 2014 ? Zamítnutí žádosti o zřízení chráněných pracovních míst v DOMEČKU PLNÉM KOLEČEK

Tak je to v háji. Dostali jsme další studenou sprchu od úřadu práce v Jičíně. 9. 1. 2014 byla v DPK provedena kontrola ? její zápis naleznete: ZDE. Naše vyjádření k závěrům kontroly a k dalším pochybnostem úřednic kontrolu provádějících naleznete: ZDE.

Snažili jsme se vysvětlovat, snažili jsme se rozptýlit pochybnosti a snažili jsme se apelovat na to, že postižení lidé na tu práci čekají, že jsme jim to přislíbili a že by to pro ně v případě zamítnutí mohlo znamenat velmi vážné existenční potíže. Nic naplat. Cítili jsme, že jsme paní úřednice nepřesvědčili a tak jsme se ještě pokusili dostat se na projednání naší žádosti do Hradce Králové, kam tuto žádost jedna z úřednic vezla a prezentovala. Nebylo nám to dovoleno a tak už jsme jen s velkou obavou čekali na vyjádření z Hradce?

Obava se naplnila a přišlo toto zamítnutí: ZDE a vyjádření: ZDE. Znamená to, že nemůžeme zaměstnat ani jednoho (z možných osmi zájemců) pracovníka :-(

Už jsme to tak trochu čekali, ale stejně nás to tak ?nadzvedlo?, že přemýšlíme o medializaci, o stížnostech a dalších protiakcích. Jsme zoufalí, protože jsme museli mnoha lidem oznámit, že to prostě nevyšlo. Máme pocit, že nám tito ?čekatelé? z části nevěřili, že to není naše chyba, protože to ani pochopit nelze. Především ale byli neuvěřitelně zklamaní. Nedivíme se jim, a přestože necítíme jakékoliv pochybení, máme pocity ?selhání??

Ach jo :-(

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,175,632 návštěv