20-05-2024
Navigace
2016-04-09 - I. turnaj iBoccii 2016 DPK zorganizoval v Nové Pace

Celorepublikový turnaj v iBoccie organizoval DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK

Druhou velkou sportovní akcí našeho spolku a pracovníků z DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK v roce 2016 byl celorepublikový turnaj v iBoccie:  „I. turnaj Extraligy a 1. ligy v iBoccie 2016“, který jsme opět organizovali pro Asociaci integrovaných sportů, z. s. I tentokrát jeden tým mohl přespat přímo v DOMEČKU, z čehož máme obrovskou radost!!!

Na turnaj dorazilo mnoho nových týmů iBoccii i mnoho nových rozhodčích, které jsme si před turnajem opět proškolili – viz. článek ZDE. Zcela se také měnil herní systém a dorazilo bezkonkurenčně nejvíce týmů v celé historii iBoccii, což bylo velmi náročné. I přes tato úskalí jsme se s tím ale organizačně popasovali a vše dobře dopadlo. Nové týmy byli nadšené z celého turnaje i přátelské atmosféry, kterou se nám (spolu s jednotlivými týmy) podařilo vytvořit.

V Extralize hrálo 6 nejlepších týmů celé České republiky a 1. ligy se účastnilo 17 týmů. Celkem se turnaje zúčastnilo 98 registrovaných sportovců ze všech koutů České republiky!!! Výkony, zvláště v Extralize kde se hráli vzájemné zápasy (každý s každým), byli úžasné a poutali pozornost všech, kteří zrovna neměli vlastní zápas.

Děkujeme všem zúčastněným týmům za krásný sportovní zážitek a podrobnějších informace o samotném turnaji včetně výsledků naleznete na stránkách AISy ZDE.

Děkujeme ZŠ Nová Paka (Komenského) za poskytnutí bezbariérové haly, která je pro nás skvělým zázemím, bez kterého bychom nemohli akci takového rozsahu vůbec pořádat a poděkování také v neposlední řadě patří našim rozhodčím a dobrovolníkům.

AISa byla s naší organizací turnaje opět velmi spokojena a tak se společně těšíme na následující turnaje v iBoccie 2016, které v tomto roce budeme ještě pro AISu pořádat. Další turnaj bude navazovat na sportovní kemp a bude 9. 7. V Hořicích.  Poslední turnaj bude opět v ZŠ Nová Paka (Komenského) a zejména na tento závěrečný turnaj vás všechny srdečně zveme. Bližší informace se postupně dozvíte z propozic ZDE.

Závěrem bychom rádi poděkovali hlavním sponzorům a podporovatelům tohoto turnaje. Jsou to především:

MEYRA ČR s.r.o., NADAČNÍMU FONDU AVAST, ČSOB Leasing, a. s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s. r. o., Obec Stará Paka, Město Nová Paka (reprezentované na turnaji panem místostarostou Mgr. Milanem Pospíšilem), Pivovar Nová Paka,  Bag International Vidonice.

Děkujeme!

FOTKY Z TURNAJE NALEZNETE ZDE

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,171,968 návštěv