20-05-2024
Navigace
2016-06-04 - 2. kolo iKuželníku 2016 ? účast týmů DPK v Březejci

2. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016

2. kolo iKuželníku tentokráte pro Asociaci integrovaných sportů, z. s. organizovali naše spřízněné organizace  Handicap Sport Clubu Velké Meziříčí o. s. a iSK Vysočina v malebném prostředí Dětského střediska Březejc.

DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK se ale i této akce aktivně účastnil. Do Březejce nás jeli reprezentovat tři týmy: Pačáci, Gepardi a Normáci. Vzhledem k tradiční „grilovačce“ jsme na místo konání dorazili již v pátek a skvěle jsme si užili společný večer s ostatními týmy. Turnaje se zúčastnil i náš nový „kolečkář“: Luboš Filip (na fotografii), který se do DOMEČKU nastěhoval koncem května a stal se členem / uživatelem komunitního bydlení.

Našim týmům se sice sportovně příliš nedařilo: obsadili jsme 5, 6 a poslední 8 místo, ale skvěle jsme si to užili a načerpali nové sportovní zkušenosti. Věříme, že díky našim pravidelným tréninkům se nám časem povede lépe :-)

Domů jsme se vraceli v sobotu hned po turnaji, ale přesto jsme dorazili až v neděli kolem 1 hodiny ranní. Bylo to skvělé a výbornou atmosféru nám nezkazil ani ten sportovní neúspěch.

Více podrobnějších informací o samotném turnaji včetně výsledků naleznete na stránkách AISy ZDE

Závěrem bychom rádi poděkovali hlavním sponzorům a podporovatelům sportovních aktivit DOMEČKU. Jsou to: ČSOB Leasing, a. s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s. r. o., Nadační fond Avast, Obec Stará Paka a Město Nová Paka.

Velké díky patří také všem účastníkům naší výpravy za dobrou reprezentaci DOMEČKU – sportovcům za pohodovou atmosféru a fair play a dobrovolným asistentům, kteří pomáhali nejen našim týmům, ale také organizátorům celé akce. Snad se nám příště zadaří i v počtu shozených kuželek :-)

Děkujeme!

FOTKY Z TURNAJE NALEZNETE ZDE


Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,171,974 návštěv