24-09-2021
Navigace
Hospůdka v DOMEČEKU PLNÉM KOLEČEK

Hospůdka v DOMEČKU PLNÉM KOLEČEK

Suterén DPK je velmi rozsáhlý, a tak věříme, že i když jej z velké části využijeme pro různé „Sklady“ a možná také další chráněnou dílnu, zbude dostatečný prostor na menší hospůdku, kam budou moci zajít nejen všichni „Kolečkáři“, ale také široká veřejnost.
Vedle DPK – vlastně jen přes ulici, je velmi příjemná Staropacká Sokolovna, kde výborně vaří a kde je to velmi útulné. Proto realizaci naší hospůdky necháme až do poslední etapy projektu DPK. Nechtěli bychom s ní ani v budoucnu konkurovat Staropacké Sokolovně, kterou budeme využívat i v případě, že už bude fungovat naše hospůdka – takové ambice vůbec nemáme. Chtěli bychom jen mít přímo v našem objektu prostor, kam se dá zajít na skleničku (či dvě …) a nemuset se (zvláště v zimě) přepravovat někam dále. Zároveň ale chceme nechat hospůdku přístupnou veřejnosti, abychom stále zachovávali integrační prvek.
Přesnější označení by pro náš záměr asi bylo: „bar“ nežli „hospůdka“, ale i když zde nebudeme vařit, tak bychom chtěli zachovat spíše atmosféru menší hospody, nežli baru. Konečnou podobu „hospůdky“ a její označení ale přinese čas, koneckonců to už bude také spolurozhodnutí „Správní rady DPK“.

Sponzoři/podporovatelé
Sponzoři DPK - http://www.domecekplnykolecek.cz/news.php


Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
909,653 návštěv