14-07-2024
Navigace
2015-03-16 - Příprava sportovně-charitativního projektu Dana Polmana: Praha ? Sněžka ?okolo Česka

Příprava sportovně-charitativního projektu Dana Polmana:

Náš dlouholetý podporovatel, packý biker a šéfredaktor časopisu lidé&HORY Dan Polman, nás oslovil s nabídkou na uspořádání sportovně-charitativní akce ve prospěch naší organizace. Svůj nový extrémní projekt (Dan už má na účtu dva jiné zahraniční projekty: ?Velký Benátčan? a ?Knock the Glock?) chce tentokrát realizovat v ČR a věnovat ho DOMEČEKU PLNÉMU KOLEČEK. Tento projekt Dana Polmana má název: ?Praha ? Sněžka ?okolo Česka?.

O co v projektu ?Praha ? Sněžka ?okolo Česka? jde:
Dan Polman se pokusí v létě tohoto roku (červen / červenec) pomocí vlastních sil (kolo, chůze) symbolicky propojit nejvyšší body všech 14 českých krajů v co možná nejkratším čase. Celá akce začíná v hl. městě ČR Praze a končí na vrcholu Sněžky. Celý projekt bude možné sledovat on-line na mapě, kde bude aktualizovaná poloha Dana a zakreslená již projetá / prošlá trasa. Mapa bude umístěná na webu www.lideahory.cz. O této akci, stejně jako o svých předchozích extrémních projektech Dan uspořádá sérii přednášek a také natočí dokumentární film.
Celá částka, kterou v rámci tohoto projektu získáme od sponzorů, bude věnována na realizaci 1. etapy projektu DPK, především pak na dofinancování instalace výtahu. Více informací o celém projektu i Danu Polmanovi najdete ZDE.

Co nabízíme potencionálním sponzorům:
- především záruku, že veškerá finanční podpora půjde na realizaci 1. etapy projektu DPK (zejména na instalaci výtahu v tomto roce)
- prezentaci na těchto našich webových stránkách ZDE a facebooku ZDE
- propagaci na velkoformátových bannerech: ?Větším? sponzorům nabízíme umístění jejich loga na bannery za podmínek uvedených ZDE. Na bannery ale umístíme také jmenný seznam i všech ?menších? sponzorů a dárců (pokud s tím budou jednotliví podporovatelé souhlasit). Dan bude tyto bannery prezentovat na svých přednáškách o projektu ?Praha ? Sněžka ?okolo Česka?, naše organizace na našich celorepublikových sportovních akcích další dva roky a také tyto bannery se sponzory umístíme na samotném objektu, kde projekt DPK realizujeme?
- loga či názvy firem Dan v neposlední řadě uvede na webu www.lideahory.cz a na konci dokumentárního filmu o celém projektu ?Praha ? Sněžka ?okolo Česka?

Jak můžete tuto akci podpořit?
Způsob podpory necháváme na vás.
Můžete podporu pouze přislíbit s tím, že po té co bude jasné, kolik kilometrů a metrů převýšení Dan zdolá, tolik peněz přispějete ? např. za každý ujetý kilometr a zdolaný metr 1,- Kč, atd. Můžete svojí podporu odvodit od počtu zdolaných vrcholů (12) a za každý vrchol, na který Dan vystoupá, přispět např. 100,- Kč, nebo od počtu krajů, atd. Nebo prostě ?jen? přispějte pevnou, předem oznámenou částkou ?
Na váš sponzorský nebo finanční dar vám rádi vystavíme sponzorskou, nebo darovací smlouvu, dle vaší volby.

Na závěr jsme Dana požádali o pár slov o tom, proč náš projekt DPK a naší organizaci podporuje:
Vážení zástupci firem, podnikatelé, dobrovolní dárci z řad veřejnosti, my všichni žijeme pro nějaké cíle a plníme si své sny. Něčím takovým může být i extrémní sportovní výkon. Ano, budu si plnit sen ? pouze můj. Splnění snu prospěšného pro ostatní ? to už je trochu jiný level. Sdružení Sportem proti bariérám má v plánu vybudovat unikátní zázemí pro hendikepované spoluobčany ? Domeček plný koleček. Je to také velká výzva a běh na dlouhou trať, v jehož cíli se nachází výrazné zlepšení životů mnoha lidí, na které se štěstí v minulosti usmálo méně než na většinu z nás. Sdružení, které se na tuto cestu vydalo, si zaslouží zcela jistě podporu. Budu vám vděčen, pokud v rámci projektu Praha ? Sněžka ...okolo Česka tyto odvážné lidi podpoříte. Vydáte se tak na společnou cestu se mnou i s nimi! Těším se na ni a předem vám děkuji za účast.

Dan Polman

O tom jak Dan Polman podporuje projekt DPK, se můžete dočíst v těchto článcích:
18. 5. 2013 - Křest knihy Dana Polmana: MTB PRŮVODCE ? SALZKAMMERGUT, nejhezčí MTB trasy v solné komoře
5. 10. 2013 - Turné pěti hospod 2013
24. a 25. 1. 2014 - Film ?Knock the Glock ? cesta do srdce kamenného zvonu? a přednáška Dana Polmana
4. 10. 2014 ? Turné pěti hospod 2014
18. 11. 2014 ? Křest knihy Daniela Polmana: ?Prapodivné cesty nezmarů?

Facebook
Staňte se fanouškem naší
stránky na facebooku:

DĚKUJEME!!!
1,190,720 návštěv